Apie banką

Mūsų misija – teikti klientams įvairiapusiškas, geriausias savo kategorijoje finansines paslaugas ir tapti pirmuoju bankinių paslaugų pasirinkimu privatiems ir smulkaus verslo klientams Baltijos šalyse.

„Citadele“ grupėje veikia visapusiška korporatyvinio valdymo ir rizikos valdymo struktūra, užtikrinanti skaidrų ir protingą įvairių suinteresuotųjų šalių interesų suderinimą bei apsaugą.
„Citadele“ valdymo organai yra visuotinis akcininkų susirinkimas, stebėtojų taryba ir valdyba. Kiekvienas jų turi savo atsakomybes ir įgaliojimus pagal Latvijos įstatymus ir grupės įstatus.

„Citadele“ bankas buvo įregistruotas kaip uždaroji akcinė bendrovė 2010 m. birželio 30 d., o veiklą pradėjo 2010 m. rugpjūčio 1 d. „Citadele“ bankas buvo įsteigtas įgyvendinant EB restruktūrizavimo planą, kurį Latvijos Vyriausybės Ministrų kabinetas patvirtino 2010 m. pavasarį ir pagal kurį AS „Citadele Banka“ (Latvija) perėmė iš AS „Parex Banka“ (Latvija) tam tikrą turtą ir įsipareigojimus, bei kitus dalykus, t. y., įmonę. Įmonė buvo perduota 2010 m. rugpjūčio 1 d. 2010 m. liepos 30 d. „Citadele banka“, Latvijos privatizacijos agentūra (LPA) ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (EBRD) pasirašė sutartį, pagal kurią EBRD atiteko 25 % akcinio kapitalo ir 1 balsavimo teisę suteikianti akcija. 75 % minus 1 akcija atiteko LPA.

Įvykdžiusi konkursą, Latvijos Vyriausybė nusprendė parduoti savo 75 % „Citadele banka“ akcijų įmonei „Ripplewood Advisors LLC“ ir tarptautinių investuotojų grupei. 25 % minus 1 „Citadele banka“ akcija liko EBRD nuosavybe. Privatizacija buvo įvykdyta 2015 m. balandžio mėnesį.

Indėliai

Pradėkite taupyti dabar ir gaukite naudą

Nemokamas terminuotojo indėlio sąskaitos atidarymas ir tvarkymas
Minimali indėlio suma 100 EUR arba 150 USD
Fiksuotos palūkanos visą indėlio laikotarpį
Palūkanų mokėjimas laikotarpio pabaigoje ar pradžioje** arba kas mėnesį
Saugus taupymas – indėliai apdrausti pagal LR įstatymus

Lanksčios terminuotųjų indėlių sąlygos

Indėlio sutarties terminas nuo 1 mėn. iki 10 m.
Indėlio valiuta EUR arba USD
Priskaičiuotų palūkanų pridėjimas prie naujo indėlio sumos
Terminuotą indėlį galite sudaryti internete arba bet kuriame banko padalinyje
Santaupas galite auginti pasirinkę automatinį indėlio pratęsimą

Padėti indėlę internetu patogiau ir greičiau

Interneto banke sudaryti indėlių sutartis galite kiekvieną dieną, bet kuriuo paros metu
Net jei dar nesate mūsų klientas, padėti indėlį galite Jums patogioje vietoje ir patogiu metu
Galite lanksčiai rinktis indėlio valiutą, terminą, automatinį pratęsimą ir palūkanų mokėjimo laiką

Banke laikomi indėliai yra apdrausti Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.