Apie banką

AS „Meridian Trade Bank” yra Latvijos komercinių bankų asociacijos, Rygos vertybinių popierių biržos bei Centrinio depozitoriumo narys.

Centrinė banko buveinė įsikūrusi Latvijos sostinėje Rygoje. Banko filialai ir klientų aptarnavimo skyriai išsidėstę tiek Rygoje, tiek kituose didžiuosiuose Latvijos miestuose.
Banko atstovybė veikia Rusijos Federacijoje – Maskvoje.
2011 metais atidarytas filialas Vilniuje ir du skyriai –  Kaune, ir Klaipėdoje.

AS „Meridian Trade Bank” pradinis 426 861,54 EUR įstatinis kapitalas po eilės emisijų, kurių paskutinė buvo atlikta 2010 m. gegužę, išaugo iki 16 598 366 EUR. Banko veiklą tikrina tarptautinė audito kompanija KPMG.
Latvijos finansinių paslaugų rinkoje AS „Meridian Trade Bank” išlaiko stabilią poziciją. Banko plėtrai būdingas laipsniškas, be staigių svyravimų, kokybinių ir kiekybinių veiklos rodiklių augimas.
Plėtodamas savo veiklą, Bankas atsakingai vykdo pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevenciją, laikosi visų įstatymais ir kitais teisės aktais numatytų reikalavimų bei normų.
Banko veiklos strategija orientuota į vidaus klientų segmento didinimą. Prioritetas teikiamas smulkioms ir vidutinėms privataus kapitalo įmonėms, veikiančioms įvairiose srityse, įskaitant statybų, ekspedijavimo ir perkrovimo, prekybos bei turizmo verslą.

Indėliai

Fiziniams ir juridiniams asmenims Bankas siūlo palankiomis sąlygomis patikėti jam savo laisvas pinigines lėšas ir pasinaudoti viena iš depozitinių programų.

Klientas turi teisę patikėti savo pinigines lėšas nustatytam arba nenustatytam laikotarpiui. Už tai Klientui bus skaičiuojamos depozito palūkanos.

Finansinės lėšos priimamos leurais (EUR) ir JAV doleriais (USD).

Pelno palūkanos priklauso nuo indėlio sumos, valiutos, kurią Klientas pasirinks savo indėliui, ir indėlio laikymo laikotarpio.

Bankas siūlo šias Depozito programas:

  • Terminuotasis indėlis
  • Indėlis su galimybe konvertuoti į kitą valiutą

Terminuotasis indėlis

Tai privatiems ir verslo klientams skirtas nustatyto laikotarpio (1 mėnesio, 3 mėnesių, 6 mėnesių, 1 metų, 2 metų) indėlis. Galėsite pasirinkti priskaičiuotų šio indėlio palūkanų išmokėjimo būdą: kartą per mėnesį arba laikotarpio pabaigoje kartu su pagrindine indėlio suma.

Minimali terminuotojo indėlio suma:
Verslo klientams: 1 000 EUR / 1 000 USD
Privatiems klientams: 100 EUR / 100 USD

Indėlis su galimybe konvertuoti į kitą valiutą

Tai privatiems ir verslo klientams skirtas nustatyto laikotarpio (3 mėnesių, 6 mėnesių, 1 metų) indėlis su galimybe konvertuoti jo lėšas į kitą pasirinktą valiutą (litus, eurus arba JAV dolerius).

Minimali indėlio suma:
Verslo klientams: 2 000 EUR / 2 000 USD
Privatiems klientams: 500 EUR / 500 USD