Apie banką

„Danske Bank“ yra Šiaurės Europos regiono bankas, veikiantis 15-oje šalių ir aptarnaujantis 3,5 milijono privačių, verslo ir institucinių klientų. Pagrindinė „Danske Bank“ būstinė yra Kopenhagoje. „Danske Bank“ Lietuvoje teikia bankininkystės paslaugas, taip pat yra įsteigęs vieną sparčiausiai augančių IT organizacijų, bei globalių paslaugų centrą.

„Danske Bank“ A/S Lietuvos filialas
„Danske Bank“ Lietuvoje, kaip „Danske Bank“ Grupės dalis veikia nuo 2008 metų ir aptarnauja verslo ir privačios bankininkystės klientus.
Privačios bankininkystės klientai – tai fiziniai asmenys, kurie atitinka banko nustatytus kriterijus privačios bankininkystės segmentui. Šiam segmentui priskiriami asmenys, turintys sąsajų su banko verslo bankininkystės klientais bei klientai, turintys kompleksinį bankinių paslaugų poreikį. Privačios bankininkystės klientais taip pat gali tapti banko ir su banku susijusių įmonių darbuotojai bei jų šeimos nariai.
„Danske Bank“ Globalių paslaugų centras
2012 metais Lietuvoje įkurtas „Danske Bank“ Globalių paslaugų centras (GSL) yra strateginis „Danske Bank“ Grupės finansinių operacijų (finansų rinkų, mokėjimų, kasdieninės bankininkystės, didelių ir institucinių klientų konsultavimo ir kt.) ir nebankinių paslaugų (teisė, rizikos valdymas, pirkimai ir kt.) centras. Per kelerius metus GSL išaugo į vieną didžiausių paslaugų centrų Lietuvoje, kurio profesionalų komanda dirba 16-oje globalių „Danske Bank“ padalinių. Lietuvoje kuriami kompetencijos centrai turi visišką atsakomybę bei sprendimų priėmimo teisę už tam tikrus „Danske Bank“ grupės procesus ir teikiamų paslaugų kokybę.
Šiuo metu GSL dirba apie 1100 darbuotojų, kuriančių vertę „Danske Bank“ klientams net 15-oje šalių.
„Danske Bank“ Grupės IT paslaugų centras

„Danske Bank“ Grupės IT paslaugų centras (DGITL) Lietuvoje, kaip „Danske Bank“ Grupės IT padalinio, kuriančio ir palaikančio elektroninius finansinius sprendimus banko klientams, dalis, įkurtas 2014 metais. Vos per keletą metų DGITL tapo greičiausiai augančia IT organizacija Lietuvoje, kurioje dirba daugiau nei 600 IT profesionalų.
DGITL sudaro du pagrindiniai struktūriniai padaliniai: IT infrastruktūros (infrastructure) ir plėtros (development). Dirbdami drauge su „Danske Bank“ Grupės kolegomis, DGITL kuria inovatyvius ateities bankininkystės sprendimus privatiems, verslo ir instituciniams klientams visoje Šiaurės Europoje.

Indėliai

Itin saugus ir paprastas būdas taupyti. Jei norite sukaupti pinigų nenumatytiems gyvenimo atvejams ar didesniems pirkiniams – tam tikram laikui padėkite pinigus į banką ir gaukite palūkanas.

Terminuoti indėliai

Garantuotai uždirbsite palūkanas iš indėlio, kurio laikymo laikotarpį pasirinksite patys.
Palūkanos įkeliamos į indėlio sąskaitą.
Suteikiama galimybė pildyti sąskaitą.

Kaupiamieji indėliai

Padidinsite savo santaupas, kadangi indėlio suma kas mėnesį didinama priskaičiuotų palūkanų suma.
Suteikiama galimybė papildyti sąskaitą.

Atvirieji indėliai

Neribotai galėsite papildyti indėlio sąskaitą, o prireikus – išsiimti dalį pinigų.
Nuo šiol galite sudaryti Atvirojo indėlio automatinio papildymo grafiką – banko skyriuje arba „Danske eBanko“ sistema, tuo pačiu neprarasdami galimybės papildyti Atvirojo indėlio sumą bet kada Jums panorėjus rankiniu būdu. Tokia galimybė sudaryta naujoms Atvirųjų indėlių sutartims, sudarytoms nuo 2013 m. rugpjūčio 14 dienos.

Danske Bank A/S Lietuvos filiale laikomi indėliai ir lėšos, skirtos finansinių priemonių pirkimui, yra apdrausti pagal Danijos Karalystės Indėlių ir investuotojų garantinio fondo įstatymą. Fondas apdraudžia nuo nuostolių, jei bankas būtų priverstinai likviduojamas.